Üstün hizmet garantisi ve büyük heyecanla yola çıktığımız gümüş takı sektöründe mağazacılık serüvenimize Mardin de devam ediyoruz. Günden güne değişen ve gelişen dünyada kendimizi sürekli yenileyerek online mağazamızdan da sanal alışveriş yapma imkanını sizlere sunuyoruz. Geleneksel takıları modern tasarımlarımızla birleştirerek müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Sepetinize eklediğiniz tüm ürünleri Roza Silver garantisiyle sizler için estetik, özenli ve kişileştirilebilir hale getirerek güvenilir biçimde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Ürünlerimizin hayallerinizin ötesinde olarak tasarlanması için firmamız çalışanları da koordineli şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 925 ayar gümüşten üretilen ürünlerimizi zevkinize uygun şekilde, kaliteli malzemeden üretiyoruz. Firmamız hem kadın hem erkek takı sektöründe ürünleri sizlerle buluşturarak geniş ürün seçeneklerini sanal mağazamızda da sunmaktadır. Anahtarlık, kemer, gümüş set, teşbih, küpe, yüzük, bileklik, kolye, halhal gibi alanlarda sunduğumuz çok çeşitli ürünlerimizi Mardin gümüşü kalitesiyle birleştirerek ziynet eşyalarınızı keyifle üretiyoruz.

Ülkemizde geniş ürün yelpazesine sahip firmamız çok sayıda aksesuar, takı ürününü online mağazamızdan DA sunmaktadır. Mağazamızda geleneksel takıları günümüz trendleriyle birleştirerek online satışlarımızı yerli üretimlerimizden karşılıyoruz. Yerli malzemelerle ürettiğimiz takılarımızı almak için 7/24 kesintisiz şekilde online mağazamızdan sipariş vererek kapıda ödeme, banka havalesi, kredi kartıyla eşsiz imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Güncel modayı yakalayabileceğiniz ürünler uygun fiyat garantisiyle zevkinize sunulmaktadır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışan firmamız tüm donanımlarıyla, deneyimli ve güncel eğitimler alan ustalarımızla sizin için eşsiz aksesuar modellerimizi üretmekteyiz. Sizlerin beğenisine sunduğumuz ürünlerimizi online mağazamızdan geniş ürün portföyü ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Aradığınız tüm takı modellerini eşsiz alternatiflerle birlikte bulabileceğiniz online mağazamızda zarafetinizi, güzelliğinizi ön plana çıkaran çok sayıda model seçenekleri bulunmaktadır. Trendler ve aksesuar modasının da her zaman yakın takipçisi olmaktayız. Son trendler ve modaya uygun yüzük, kolyeler, bileklik, küpeler, alyansları ve daha çok çeşitli seçenekleri de sizlere sunuyoruz. Geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınızı karşılamak için 925 ayar gümüşten son trend tasarımlar üretiyoruz. Gümüş takı alanında kaliteden yana tercih yapmak isteyenler için en güzel modeller mağazamızda yer almaktadır.

Kişiye özel sunulan tasarımlar için doğru adres olan firmamız isim yazılı takı tasarımlarıyla sevdiklerinizin unutamayacağı sürprizler yapmanızı da sağlamaktadır. Sevdiklerinize en özel hediyeleri sunmanız için sunduğumuz ürün seçeneklerimiz aradığınız her takı tasarımını kolaylıkla bulabileceğiniz sanal pazar olan sitemizden güvenli biçimde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey kaliteli şekilde ürün çeşitlerimizi hızlı şekilde size ulaştırmak temel ilkelerimizdendir. Zamanın ruhunu yakalayan tasarımlarımız pek çok konuda ilke imza atarak çağın getirdiği hızla hareket etmektedir. Farklı detaylar ve tekniği birleştirerek mücevher üretimi ve tasarımında faaliyetlerini sürdüren firmamızda titiz ekibimizle kusursuz ürünler ortaya çıkmaktadır. Geleneksel tasarımların yanı sıra işçiliği ve üretimi yüksek teknik yeterlik gerektiren ürünleri ustalıkla üretmekte, çağa uygun hale getirmekteyiz.